Pole Golfowe Zawarcie

Strona Główna

Aktualności

Wiadomości z życia Pola Golfowego, ze świata golfa i nie tylko.

 
 

Znamy już finalistów i zwycięzcę turnieju „ Match Play”, zorganizowanego przez Gorzowski Klub Golfowy i Pole Golfowe Zawarcie. Pierwsze miejsce zajął Pan Jacek Uchański i osobiście odebrał puchar z rąk Prezesa Zakładu Utylizacji Odpadów Pana Marka Wróblewskiego , oraz  Pana Sławomira Kluska Prezesa Gorzowskiego klubu Golfowego. Zarówno zmagania grupowe jak i finałowe stały na wysokim poziomie, nie zabrakło walki, zabawy i uśmiechu na twarzach golfistów.

 
 

Trwają zacięte i pasjonujące zmagania w ramach turnieju „MATCH PLAY”, który odbywa się w symulatorze do gry w golfa przy ul. Teatralnej 49. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie ośmioosobowe grupy, mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansują po dwie osoby z poszczególnych grup i stoczą walkę o grę w finale i końcowe zwycięstwo. Organizatorem rozrywek jest Pole Golfowe „Zawarcie” i Gorzowski Klub Golfowy. Szczegółową relację z zawodów oraz z rozdania nagród opublikujemy wkrótce.

 

Golf Open Days

08 luty 2012

 

Pole Golfowe ?ZAWARCIE? oraz Gorzowski Klub Golfowy serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby na organizowane spotkanie w ramach Golf Open Days.

Spotkania odbędą się 12, 19, 26 lutego 2012 r. w symulatorze golfa
przy ul. Teatralnej 49 w Gorzowie Wlkp.
w godzinach od 16.00 do 20.00

(w budynku Zakładu Utylizacji Odpadów ?
możliwe również wejście od ul. Cichońskiego)

Golf Open Days to okazja do zapoznania się z zasadami i techniką gry w golfa.

Spotkania prowadzone będą przez przedstawicieli Gorzowskiego Klubu Golfowego.

W programie przewidziano:

  • - zapoznanie z zasadami gry w golfa,
    • - pokazy gry w golfa na symulatorze,
    • - bezpłatny instruktaż gry w golfa,

- możliwość samodzielnego spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie sportu.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 95 7320 320 lub 603630710 .

Wstęp bezpłatny

Serdecznie zapraszamy


 

Promocja

03 listopad 2011

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji ? Tanie granie?, na symulatorze golfowym w Gorzowie Wlkp. przy ul Teatralnej 49. Od 2 listopada zapłacą Państwo tylko 30 zamiast 60 złotych za godzinę gry w golfa. Oferta dotyczy każdego kto gra lub chce rozpocząć swoja przygodę z tym pięknym sportem. Możliwość rezerwacji oraz szczegółowe informacje dotyczące promocji, uzyskają Państwo pod numerami telefonów: 603 630 710 lub 95 7 320 320.

 

Podziel się: