Pole Golfowe Zawarcie

Strona Główna

Aktualności

Wiadomości z życia Pola Golfowego, ze świata golfa i nie tylko.

 
 

W niedzielę 27 maja, odbędzie się Ogólnopolski Dzień Golfa. W akcji uczestniczyć będzie większość obiektów w naszym kraju, w tym Pole Golfowe Zawarcie. Akcja odbędzie się na symulatorze golfowym, zlokalizowanym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Teatralnej 49.  Zajęcia w ramach akcji odbywać się będą w godzinach od 12.00 do 20.00 i są całkowicie nieodpłatne. W ramach zajęć przewidziano:

  • przedstawienie podstawowych zasad gry,
  • trening na wirtualnej strzelnicy golfowej,
  • gra krótka (puttowanie),
  • uderzanie piłki do celu,
  • gra na wirtualnym polu golfowym,
  • prezentacja Pola Golfowego Zawarcie.

Serdecznie zapraszamy, dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 603 630 710.

Pole Golfowe Zawarcie

 

Długi Weekend

27 kwiecień 2012

 

Podczas długiego weekendu majowego tj. od dnia 27.04.2012 do dnia 06.05.2012, rezerwacja symulatora golfowego odbywać się będzie wyłącznie drogą telefoniczną pod numerem: 603 630 710

 
 

Znamy już finalistów i zwycięzcę turnieju „ Match Play”, zorganizowanego przez Gorzowski Klub Golfowy i Pole Golfowe Zawarcie. Pierwsze miejsce zajął Pan Jacek Uchański i osobiście odebrał puchar z rąk Prezesa Zakładu Utylizacji Odpadów Pana Marka Wróblewskiego , oraz  Pana Sławomira Kluska Prezesa Gorzowskiego klubu Golfowego. Zarówno zmagania grupowe jak i finałowe stały na wysokim poziomie, nie zabrakło walki, zabawy i uśmiechu na twarzach golfistów.

 
 

Trwają zacięte i pasjonujące zmagania w ramach turnieju „MATCH PLAY”, który odbywa się w symulatorze do gry w golfa przy ul. Teatralnej 49. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie ośmioosobowe grupy, mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansują po dwie osoby z poszczególnych grup i stoczą walkę o grę w finale i końcowe zwycięstwo. Organizatorem rozrywek jest Pole Golfowe „Zawarcie” i Gorzowski Klub Golfowy. Szczegółową relację z zawodów oraz z rozdania nagród opublikujemy wkrótce.

 

Podziel się:

 

Wybierz dzień rezerwacji: