News

Lech Poznań Strefa Premium Partnerem finału Dream Burger Golf Ligi

Szanowni Klubowicze, mamy dla Was prawdziwą piłkarską booooooombę 

Partnerem finału Dream Burger Golf Liga w dniu 19.10.2019 została Lech Poznań Strefa Premium GOLD sponsorując jednocześnie nagrodę dla zwycięzcy w postaci podwójnej wejściówki do Strefy Premium GOLD na dowolny mecz Kolejorza do końca roku ‼️

Dodatkowo mamy też zniżkę -20% dla uczestników turnieju oraz gości pola w dniu turnieju na bilety GOLD ‼️

„Strefa Premium GOLD to najwyższy standard, jaki oferujemy podczas dnia meczowego. Każdy kibic w strefie witany jest drinkiem na czerwonym dywanie, który prowadzi do przestronnych przestrzeni. Z szerokiego wachlarza dań dostępnych dla gości każdy wybierze coś dla siebie – posiłki mięsne, wegetariańskie, bar sałatkowy jak i kącik kawowy z ciastami, napoje zimne/ciepłe, a także piwo oraz wino bez limitu. Z oferty cateringowej można korzystać przez cały okres otwarcia Strefy.

Do dyspozycji są wygodne kanapy ze stolikami oraz koktajlówki gdzie przy akompaniamencie muzyki granej na żywo można porozmawiać z innymi gośćmi i cieszyć się posiłkiem. Ponadto goście korzystają z osobnego wyjścia na trybuny stadionu, a także mają zapewnione najlepsze miejsca (skórzane krzesełka) z widokiem na wysokości linii środkowej boiska.”

Zapraszamy do udziału wszystkich graczy ‼️

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to top