News

⛳️01.04.2023 Turniej Greenkeeperów ⛳️– znacie tych Panów na zdjęciu? To oni – nasi najwspanialsi Greenkeeperzy przygotują specjalnie dla Was nieprawdopodobne ustawienie flag, pułapki na greenach i wspaniałą zabawę😁. Kto grał z nami ten turniej w zeszłym roku, ten wie czego mniej więcej można się spodziewać . W tym roku będzie jeszcze weselej. Turniej ma charakter towarzyski! Zażaleń nie przyjmujemy! 😎

Czy zgubiliście coś na polu? Nic straconego – podczas turnieju odbędzie się kiermasz rzeczy zagubionych. Może odkupicie dawno zapomniany headcover lub odnajdziecie swoją piłkę zebraną przez naszych Greenkeeperów? Za przechowanie zguby zapłacisz nam tyle ile będziesz chciał 😁.

⛔️Za piłki oraz przedmioty z kiermaszu będzie można płacić tylko gotówką!⛔️

⛔️REGULAMIN
ZAPISY – https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v312/#/8590/registration oraz w recepcji pola i pod numerem telefonu 603 630 710.

💚SPONSORZY💚 :

Greenkeeperzy Pola Golfowego Zawarcie – Karol Siwko, Piotr Łuc
Trawniki Expert
Fargo Chronimy Rośliny
Perfetto Sp.J.
Cyprys

Do zobaczenia!
💚

MOS I POLE GOLFOWE ZAWARCIE ORGANIZUJĄ PONIEDZIAŁKI DLA MŁODZIEŻY

Razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu zapraszamy serdecznie młodzież gorzowskich szkół, która w golfa jeszcze nie grała – na bezpłatne zajęcia!

GDZIE: POLE GOLFOWE ZAWARCIE UL. ŚLĄSKA 52
KIEDY: W KAŻDY PONIEDZIAŁEK GODZINA 16:00 – 17:30
ZAPISY: W RECEPCJI POLA I POD NUMEREM 603 630 710

Dołącz do nas! Ilość miejsc ograniczona!

Do zobaczenia!

https://www.echogorzowa.pl/news/1/Mija-dzien/2023-02-28/dolacz-do-nas-zagraj-w-golfa-36163.html

Drodzy Golfiści!

Zapraszamy do zapoznania się z innowacjami na Polu Golfowym Zawarcie!

NEWSY 2023 POLE GOLFOWE ZAWARCIE

Nazwa głównego sponsora pola – INNEKO zobowiązuje! Podczas tworzenia nazwy spółki – miało być INNOWACYJNIE – tak też będzie w tym roku u Nas na polu! W szczególności podczas turniejów, bo na greenach już jest rewelacyjnie, a będzie jeszcze lepiej!


TURNIEJOWE INNOWACJE NA ZAWARCIU:


1. Rezygnujemy z całorocznej ligi, jednak zastąpiona ona 
zostanie klasyfikacją punktową na wzór PGA TOUR FedexCup. Regulamin INNEKO CUP –> INNEKO CUP 2023
2. Podczas turniejów grupy HCP będą zawsze RÓWNE i 
tworzone po zakończonych zapisach.
3.
 W tym roku zagramy po raz pierwszy drużynówki – TEAM CUP ZAWARCIE regulamin –> TEAM CUP ZAWARCIE 2023 oraz spróbujemy ponownie indywidualnego match-play – MATCH PLAY ZAWARCIE – regulamin –> Match – play ZAWARCIE 2023
4. Planujemy wiele turniejów nietypowych, ale ciekawych! 
Między innymi: turniej z przeszkodami, z podziałem na wiek, tylko dla KOBIET czy MĘŻCZYZN itp. Jeśli i Wy macie jakieś pomysły – czekamy na kontakt!

Zapisy do drużynówek i match – playów prowadzone będę w recepcji pola i pod numerem telefonu 603630710.

Informujemy również, że powstało kilka nowych szafek na sprzęt. Jeśli jesteście zainteresowani koszt szafki to 450 zł. 

Na koniec jeszcze jeden news! Pro – shop Pola Golfowego Zawarcie będzie oficjalnym dystrybutorem Callaway! Już niedługo będziecie mogli u nas kupić wszystkie sprzęty tej marki. 

Pozdrawiamy serdecznie!

Życzymy udanego sezonu!

Załoga Pola Golfowego Zawarcie

Turniej Walentynkowy o uszy Zająca!

UWAGA – Turniej zostaje przeniesiony na niedzielę 19.02.2023
Turniej Walentynkowy o uszy Zająca – spontaniczny turniej zorganizowany z okazji walentynek oraz urodzin naszego wspaniałego Zająca! W zależności od pogody będziemy grać 9 lub 18 dołków stableford netto w dwóch równych grupach HCP. Grupy zostaną podane po ogłoszeniu tee time. Opłaty: Członkowie pola – 120 zł, Goście – 160 zł. UWAGA każdy gracz, który przyniesie godny napitek dla naszego solenizanta otrzyma od nas 30 zł zniżki na turniej!
Zaczynamy o 10:00 shotgunem! Przed turniejem zapraszamy na pyszne śniadanie a później ciepłą zupę i kiełbasy z grilla!
Zapraszamy do zapisów przez system Eagle –> https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v312/#/8730/registration, w recepcji pola lub pod numerem telefonu 603630710.

31 Finał WOŚP – licytacje i turniej.

Drodzy Golfiści!

Zbliża się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tradycyjnie już będziemy wystawiać przedmioty na licytację dla WOŚP. Aukcja odbywać się będzie na naszej stronie facebook: https://www.facebook.com/PoleGolfoweZawarcie w przypiętym poście na górze strony. Prosimy o licytowanie przedmiotów tylko w tym miejscu :). Wszystkie aukcje kończą się 29.01.2023 o godzinie 18:00. W tym dniu od 17:00 będziemy prowadzić live na facebook’u i na żywo komentować ostatnie starcia o wystawione przedmioty. Jeśli macie ochotę wesprzeć aukcje zapraszamy do przekazywania fantów, kontakt do nas pod numerem 603630710. Założyliśmy również eskarbonkę, którą w każdej chwili możecie zasilać dowolną kwotą – liczy się każda złotówka! Tam też będziecie wpłacać pieniądze po wygranej aukcji: https://eskarbonka.wosp.org.pl/grdhly

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje nam planów zapraszamy Was na Turniej WOŚP! Odbędzie się w parach w formacie texas scramble 29.01.2023. Zapisy przez system Eagle –> https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v312/#/8672/registration, w recepcji Pola lub pod numerem 603630710! Po zapisaniu się do turnieju prosimy o informację z kim idziecie w parze na adres: biuro@golfzawarcie.pl

Wpisowe 120 zł dla wszystkich z tego 60 zł przekazujemy na WOŚP. Prosimy mieć przy sobie gotówkę lub potwierdzenie przelewu na naszą eskarbonkę.

Informacja o ewentualnym odwołaniu turnieju zostanie przekazana najpóźniej w piątek 27.01.2023.

Opiekunowie akcji:

Ania Jędraszczyk i Arek Zając

Zapraszamy do przekazywania fantów i licytowania

Pomagajmy razem!

Pozdrawiamy serdecznie

ZAŁOGA POLA GOLFOWEGO ZAWARCIE

Tydzień z golfem na Polu Golfowym Zawarcie.

Golf zimą czyli: Jak przygotować się do sezonu?

Okres zimowy nie kojarzy nam się z golfem a raczej ze śniegiem i nartami, jednakże to najlepszy czas na wprowadzenie zmian w swingu w celu poprawy techniki. Co i jak trenować?
Na początku tego procesu zastanów się czy wiesz co zmienić i czy rzeczywiście zmiana jest konieczna. W większości przypadków powrót do podstaw GASP : Grip – chwyt kija, Aim – celowanie, Stance – ustawienie stóp, Posture – sylwetka leczy większość problemów. Jednakże tu rodzi się kolejne pytanie: czy wiesz jakie podstawy GASP są w puttowaniu, chippowaniu, pitchingu, żelazach, woodach i driverze? Jeśli nie – nie musisz się martwić. Już w lutym odbędzie się bowiem 5 klinik, podczas których omówię wszystkie podstawy oraz elementy wyżej wymienionych zagadnień. Na koniec każdy uczestnik szkolenia dostanie wskazówki i ćwiczenia, które ułatwią mu ten proces.

Zapraszam w poniżej podanych dniach w godzinach 14:30 – 15:30 :

06.02.2023 Poniedziałek : putting
07.02.2023 Wtorek : chipping
08.02.2023 Środa : pitching
10.02.2023 Piątek : gra żelazami
11.02.2023 Sobota : woody i driver

Piotr Zygier

Cena – 80 zł za 1 godzinę. Możecie wybrać, na którą klinikę chcecie przyjść lub przyjść na każdą.

Warunkiem odbycia się kliniki w danym dniu będzie uzbieranie co najmniej 3 osób.

Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy do zapisów w recepcji pola i pod numerem 603630710.

Scroll to top