Jak zacząć?

Wystarczy odwiedzić to wyjątkowe miejsce, a przemiła Obsługa Pola Golfowego wprowadzi Cię w tajniki tej najpiękniejszej dyscypliny na świecie. Nie zabieraj ze sobą miliona dolarów, chyba, że chcesz zostać naszym sponsorem 🙂

CO ROBIMY?

Jeśli chcesz grać w piłkę nożną - trenujesz na boisku piłkarskim, jeśli chcesz trenować boks - wchodzisz na ring.

Dlatego jeśli chcesz grać w golfa, my zabierzemy Cię na pole golfowe. Nie musisz wybić tysiąca piłek na strzelnicy golfowej, żeby móc w końcu cieszyć się grą na polu.

Oczywiście na początek wspólnie rozgrzejemy się na strzelnicy i poznamy podstawy zamachu golfowego, by już za chwilę wyruszyć na pierwsze tee i zagrać Twój pierwszy dołek.

GOLF, SPORT DLA KAŻDEGO

Pan Grzegorz w filmie pt. "Gorzowskie pole golfowe Zawarcie. TAJEMNICE GORZOWA." wyjaśnia, że golf to gra dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności. Relaks, przygoda i sport w jednym miejscu.

AKTYWNOŚCI

Poza zajęciami indywidualnymi prowadzimy również szereg akcji promocyjnych, które pozwalają nam dopasować się do każdego.

Dzięki akcji 0-5-10-15 i cyklicznym zajęciom prowadzonych w jej ramach, zarażamy golfową pasją dzieci, studentów, dorosłych oraz seniorów.

Umów się na pierwsze zajęcia w recepcji klubowej i zacznij grać w golfa!

0 - 5 - 10 - 15

Zapraszamy do udziału w zajęciach dla początkujących skierowanych do różnych grup wiekowych.
Nasi instruktorzy pokażą wam o co chodzi w golfie, nauczą was podstaw, a nasze cykliczne zajęcia dostosowane będą do waszych możliwości.

Aktywny Senior - poniedziałek 12:30 - 14:00 - 0 zł

NASZ ZESPÓŁ

WITOLD SIWKO
WITOLD SIWKO
Manager Pola Golfowego Zawarcie
KAROLINA CZABARA
KAROLINA CZABARA
Instruktor Golfa
PIOTR ZYGIER
PIOTR ZYGIER
Trener Golfa
Scroll to top