News

Mistrzostwa Klubu Golfowego Zawarcie

Stało się! Znamy tegorocznych Mistrzynię i Mistrza Klubu Golfowego Zawarcie! Przeżyliśmy dwa dni pięknego golfa! Zagraliśmy w 7 kategoriach oraz dodatkowo rozegraliśmy Mistrzostwa Longest Drive Toyota Stolarz z samochodu Toyota ProAce !Smaczna Dieta zagwarantowała nam przepyszne start packi przez dwa dni, a Prohibicja zafundowała degustację najlepszych win! Pula nagród była ogromna! Pobyt w luksusowych domkach od Pneumat., wspaniałe chwile w Ostoja Chobienice, pyszna dieta na tydzień od Smaczna Dieta oraz uwaga – sztabki złota oraz srebrne monety od Mennica Polska a tylko dla Pań Kosmetyki Sorelle i wiele innych! Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom za wsparcie turnieju! Dzisiaj również zakończyliśmy nasz całoroczny ranking Inneko Cup i rozdaliśmy zniżki na członkostwa na Polu Golfowym Zawarcie i nagrodziliśmy zwycięskie drużyny w Team Cup Zawarcie.
Nasi dzisiejsi zwycięzcy!
Stroke Play Brutto
Mistrz Klubu Golfowego Zawarcie – Michał Muchajer 🥇👏
Wicemistrz Klubu Golfowego Zawarcie – Andrzej Szmit 🥈👏
II Wicemistrz Klubu Golfowego Zawarcie – Witold Szczepanowski 🥉👏
Mistrzyni Klubu Golfowego Zawarcie – Małgorzata Januszonek 🥇👏
Wicemistrzyni Klubu Golfowego Zawarcie – Katarzyna Utrata 🥈👏
II Wicemistrzyni Klubu Golfowego Zawarcie – Karolina Czabara 🥉👏
Stroke Play Netto Seniorzy
Mistrzyni Seniorów – Katarzyna Utrata 🥇👏
Wicemistrz Seniorów – Marek Kryszczuk 🥈👏
II Wicemistrz Seniorów – Leszek Szczypiński 🥉👏
Stroke Play Netto HCP 0-18,0
I miejsce – Leszek Szczypiński 🥇👏
II miejsce – Przemysław Fluder 🥈👏
III miejsce – Marcin Dziemianko 🥉👏
Stableford Netto HCP 18,1 – 36,0
I miejsce – Krystian Kozanecki 🥇👏
II miejsce – Krzysztof Zygalski 🥈👏
III miejsce – Arkadiusz Zając 🥉👏
Stableford Netto HCP 36,1 – 54,0
I miejsce – Krzysztof Kozaryn 🥇👏
II miejsce – Agnieszka Fluder 🥈👏
III miejsce – Andrzej Lewandowski 🥉👏
Stroke Play Brutto Open
I miejsce – Krzysztof Boniewski 🥇👏
II miejsce – Robert Szafrański 🥈👏
III miejsce – Waldemar Tomiak 🥉👏
Mistrz Longest Drive Toyota Stolarz – Michał Muchajer 🥇👏
Mistrzyni Longest Drive Toyota Stolarz – Małgorzata Januszonek 🥇👏
Team Cup zwyciężyła drużyna Śledzie w oleju w składzie – Jacek Uchański, Arkadiusz Zając, Krzysztof Zygalski oraz Karolina Czabara – gratulacje!
Ranking Inneko Cup zwyciężył Waldemar Tomiak – brawo!
💚⛳️

Mistrzostwa Klubu Golfowego

No Problem Golf Liga Finał

Już jutro 12.09.2023 wielki finał naszej ligi dla początkujących i mniej doświadczonych graczy ze sponsorem tytularnym Pizzeria No Problem! Zapraszamy do zapisów! Pamiętajcie, że w turnieju finałowym liczba uzyskanych punktów mnożona jest przez 1,5. Dla zwycięzców turnieju vouchery do Pizzeria No Problem oraz vouchery kwotowe do Pro- shopu, a dla golfisty który obniżył swój HCP najbardziej – karta wstępu na turniej odbywający się na Polu Golfowym Zawarcie! Po turnieju pyszna pizza od sponsora!
Do zobaczenia 💚⛳️

Wiadomości wrześniowe – Pole Golfowe Zawarcie

Drodzy Golfiści!

Załoga pola zaprasza na wrześniowe turnieje i wydarzenia na Polu Golfowym Zawarcie :

We wrześniu męskie czwartki i damskie piątki łączą się w czwartek dla początkujących golfistów! Zapraszamy we wrześniowe czwartki o godzinie 17:30 na 1,5h zajęć z instruktorem za jedyne 35 zł.

02.09.2023 – West Stance – w sobotę na Polu Golfowym Zawarcie odbędzie się jedna z większych imprez motoryzacyjnych w Gorzowie Wlkp. Na West Stance Event będzie można zobaczyć ponad setkę specjalnie wyselekcjonowanych aut stunningowanych mechanicznie i wizualnie w różnych stylach. Piękne auta w przepięknej scenerii pola golfowego. Ponadto organizatorzy przygotowali różnego rodzaju widowiskowe konkursy, a więc każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie.

UWAGA GOLFIŚCI – w tym dniu driving range będzie wyłączony z użytku!

08.09.2023 – Ogólnopolskie Starcie Przedsiębiorców – Turniej dla przedsiębiorców oraz kadry menedżerskiej, która ceni aktywność fizyczną, kontakt z przyrodą i zdrową rywalizację. Nie ma znaczenia, czy już masz doświadczenie w grze w golfa, zaczynasz, czy dopiero chcesz się nauczyć! Turniej zapewnia zdrową rywalizację dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy, w sposób dopasowany do umiejętności uczestników.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ: https://businessgolf.pl/index.php/sklep

UWAGA GOLFIŚCI! Z powodu odbywających się w tym dniu eventów, mogą wystąpić ograniczenia w możliwości użytkowania terenów treningowych pola.

12.09.2023 – No Problem Golf Liga Finał – To już ostatni w tym roku turniej ligi dla początkujących i mniej doświadczonych graczy. Pamiętajcie, że w turnieju finałowym liczba uzyskanych punktów mnożona jest przez 1,5. Po turnieju pyszna pizza od sponsora  https://pizzerianoproblem.com.pl/.

ZAPISY: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v313/#/8621/registration

16 – 17.09.2023 – Najważniejsze wydarzenie tego roku! Święto Golfa! Zapraszamy na Mistrzostwa Klubu Golfowego Zawarcie! Czeka Was 2 dni gry w 7 kategoriach, wiele atrakcji i wspólnego świętowania! Każdy dzień zaczniemy od pysznych start packów przygotowanych przez Smaczna Dieta. Pierwszy dzień zakończymy obiadem, zaś drugi grillem i wspólnym świętowaniem. Czekają na Was super nagrody – vouchery kwotowe do pro-shopu Pola, vouchery na pobyt w Ostoja Chobienice, pyszne vouchery od Smaczna Dieta, naturalne kosmetyki od Kosmetyki Sorelle i wiele wiele innych! Po zakończeniu turnieju, a jeszcze przed ogłoszeniem wyników odbędą się Mistrzostwa Klubu Longest Drive Kobiet i Mężczyzn z Toyotą Stolarz! Do wygrania dwa vouchery na weekend z Toyotą! Po rozdaniu nagród zapraszamy do wspólnego biesiadowania! W drugi dzień Mistrzostw podamy również wyniki klasyfikacji INNEKO CUP, w której rozdamy zniżki na członkostwa! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem!

Zapisz się już dziś i zawalcz o tytuł Mistrzyni i Mistrza Klubu Golfowego Zawarcie!

ZAPISY: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v313/#/8622/registration

REGULAMIN: https://golfzawarcie.pl/wp-content/uploads/2023/08/Regulamin-Mistrzostwa-Klubu-Golfowego-Zawarcie.pdf?fbclid=IwAR1VkAZ0Z89VPZ33pDTud6UV_shfS0EjmSAxXUuAH_IDzSjtbXtlWF39q54  

28.09.2023 – Mistrzostwa Szkółki  Juniorskiej Pola Golfowego Zawarcie – zapraszamy juniorów wszystkich pól do rywalizacji w Mistrzostwach Szkółki Juniorskiej! Regulamin już niedługo!

ZAPISY: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v313/#/9748/registration

Zapraszamy do zapisów na turnieje przez formularz Eagle, w recepcji Pola Golfowego Zawarcie lub pod numerem telefonu 603 630 710.

Serdecznie zapraszamy do udziału w turniejach i wydarzeniach

Z Golfowymi Pozdrowieniami

Załoga Pola Golfowego Zawarcie! 🙂

Ogólnopolskie Starcie Przedsiębiorców !

08.09.2023 na Polu Golfowym Zawarcie odbędzie się Ogólnopolskie Starcie Przedsiębiorców – Turniej w Golfa dla Przedsiębiorców

Dla przedsiębiorców oraz kadry menedżerskiej, która ceni aktywność fizyczną, kontakt z przyrodą i zdrową rywalizację.

Nie ma znaczenia, czy już masz doświadczenie w grze w golfa, zaczynasz, czy dopiero chcesz się nauczyć!

Turniej zapewnia zdrową rywalizację dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy, w sposób dopasowany do umiejętności uczestników.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ –> https://businessgolf.pl/index.php/sklep

Do zobaczenia na Polu Golfowym Zawarcie!

Mistrzostwa Klubu Golfowego Zawarcie!

Uwaga Golfiści! Nadchodzi ŚWIĘTO GOLFA!

16 i 17 września 2023 zapraszamy na Mistrzostwa Klubu Golfowego Zawarcie! Czeka Was 2 dni gry, atrakcji i wspólnego świętowania! Każdy dzień zaczniemy od pysznych start packów przygotowanych przez Smaczna Dieta. Pierwszy dzień zakończymy obiadem, zaś drugi grillem i wspólnym świętowaniem. Czekają na Was super nagrody – vouchery kwotowe do pro-shopu Pola, vouchery na pobyt w Ostoja Chobienice, pyszne vouchery na Smaczna Dieta, voucher od Toyota Stolarz, naturalne kosmetyki od Kosmetyki Sorelle i wiele wiele innych! W drugi dzień Mistrzostw podamy również wyniki klasyfikacji INNEKO CUP, w której rozdamy zniżki na członkostwa!

Zapisz się już dziś i zawalcz o tytuł Mistrzyni i Mistrza Klubu Golfowego Zawarcie!

ZAPISY

REGULAMIN

💚SPONSORZY💚
Ostoja Chobienice
Smaczna Dieta
Toyota Stolarz
Prohibicja
Mennica Polska
Kosmetyki Sorelle
Centrum Medyczne Buszkiewicz
Tarantino Grill Bar & Cafe
Sauna Olimpia
Perfetto Sp.J.
REHAkompleks medical & sport. Gorzów Wlkp.
NOVA SUSHI Gorzów Wielkopolski
Miody Puszczy Barlineckiej
Browar Witnica S.A.
Szkoła Makijażu Ada Głodowska
Pracownia Piękna Opalanie natryskowe Gorzów Wlkp.
ULTON – Wyposażenie Gastronomii i Sklepów

DO ZOBACZENIA! 💚⛳️

Scroll to top