Klub Golfowy Zawarcie

Klub Golfowy Zawarcie jest klubem miejskim o charakterze otwartym, ukierunkowanym na działalność w zakresie popularyzacji golfa w regionie z nastawieniem na kształcenie młodzieży.

GŁÓWNE CELE

Podjęcie działań i wspieranie inicjatywy budowy miejskiego pola golfowego w Gorzowie Wielkopolskim,

Podjecie działań w celu uruchomienia systemu kształcenia młodzieży w ramach zajęć wychowania fizycznego,

Budowa szerokiej reprezentacji klubu w celu przygotowania do udziału w turniejach rangi krajowej i europejskiej,

Popularyzacja golfa jako sport dla każdego.

FILOZOFIA

Golf jest doskonałą szkołą trenowania własnego charakteru. Ten sport uczy cierpliwości, zasad „fair play” i dążenia do samodoskonalenia się.

Jest to dyscyplina sportu dla całej rodziny – jak żadna inna pozwala spędzić kilka wspólnych godzin w atmosferze zdrowej, sportowej rywalizacji.

"Golf is the closest game to the game we call life. You get bad breaks from good shots; you get good breaks from bad shots, but you have to play the ball where it lies.”
Bobby Jones

List od nowego Prezesa Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie

Szanowni Państwo,

Koleżanki i koledzy golfiści

Informuję, że w dniach 31 stycznia br. oraz 9 lutego br. odbyło się Walne Zebranie członków Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie, na którym Zarząd Klubu przedstawił sprawozdanie z działalności w roku 2023. Jednocześnie w drugim dniu Zebrania – 9 lutego br. Zarząd Klubu w pełnym składzie zakończył urzędowanie podając się do dymisji. Tym samym przeprowadzono wybory do nowych władz klubu w wyniku których wybrano nowy skład Zarządu oraz Komisję Rewizyjną.

Funkcja Prezesa Klubu została powierzona mojej osobie, a wspomagać mnie będą
w Zarządzie następujące osoby: Dariusz Gaik, Karolina Czabara, Radostin Gavrilow oraz Piotr Zygier. Do składu Komisji Rewizyjnej wybrani zostali: Maciej Klofta oraz Grażyna Świątek.

Mając na uwadze sytuację w jakiej znajduje się obecnie środowisko golfowe w naszym mieście, głównym zadaniem nowych władz jest odzyskanie zaufania wszystkich golfistów, obecnych członków GKGZ jak również koleżanek i kolegów, którzy postanowili opuścić szeregi naszego Klubu. Chciałbym zapewnić, że działania nasze będą skierowane na odbudowaniu pozycji stowarzyszenia Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie poprzez odpowiednie zarządzanie, informowanie i współpracę ze wszystkimi, którym zależy na rozwoju golfa.

W tym miejscu chciałbym podziękować ustępującemu Zarządowi za podjęcie trudnej decyzji ustąpienia z zajmowanych funkcji. Nie była to łatwa decyzja, ale ona również dowodzi, że wszystkim zależy na dalszym rozwoju Klubu i wspieraniu naszego środowiska.

Co planujemy w najbliższym czasie?

Na początek potrzebujemy kilka lub kilkanaście dni na uporządkowanie spraw formalnych – zmianę uprawnień do konta bankowego, loginów do strony internetowej
i pozostałych komunikatorów społecznościowych oraz przede wszystkim zmiany składu Zarządu w KRS.

Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się spotkania z Prezesem Spółki „Inneko” Panem Łukaszem Marcinkiewiczem, na którym omówione zostaną zasady współpracy oraz propozycje do nowego porozumienia pomiędzy naszymi podmiotami. Rzeczą kluczową dla Zarządu będzie współpraca z managerem pola golfowego.

Na początku marca planujemy spotkanie Zarządu Klubu z rodzicami wszystkich dzieci uczących się gry na Polu Golfowym Zawarcie. Już teraz na nie zapraszam wszystkich zainteresowanych. W spotkaniu udział wezmą również osoby odpowiedzialne za proces szkolenia – Piotr Zygier oraz Karolina Czabara. Na spotkaniu przedstawiona zostanie koncepcja szkolenia oraz porozmawiamy o celach i sposobach ich realizacji w obecnym sezonie golfowym. Termin spotkania zostanie ogłoszony na stronie internetowej GKGZ i Pola Golfowego Zawarcie oraz w pozostałych komunikatorach.

Wszystkie sprawy związane z działalnością Zarządu, będą na bieżąco komunikowane tak aby członkowie naszego Klubu mieli pełną wiedzę na temat działań prowadzonych przez Zarząd. Informacje o planowanych przedsięwzięciach w roku 2024 będą Państwo otrzymywali sukcesywnie w momencie uzgodnienia i zapewnienia finansowania dla realizacji określonych działań.

Obecny rok, będzie rokiem przejściowym służącym do uporządkowania kwestii związanej z wygaśnięciem działalności „klubu” powstałego przy Polu Golfowym, takie ustalenie już zapadło w porozumieniu z managerem pola golfowego Witoldem Siwko. Będzie to proces, który może potrwać w niektórych obszarach nawet do końca sezonu golfowego i jest efektem już dokonywanych wpłat czy podpisanych umów. Oczywiście, każdy będzie decydował o tym czy chce być członkiem GKGZ, ale myślę, że dla wszystkich, kwestią bezsporną pozostaje fakt potrzeby funkcjonowania jednego stowarzyszenia reprezentującego środowisko golfowe w naszym mieście oraz w kraju.

Do tego, aby działania, które planujemy realizować były skuteczne potrzebne jest poparcie jak największej liczby członków i wasze zaangażowanie i o to w tej chwili proszę.

Z pozdrowieniami

Sławomir Klusek

KORZYŚCI Z CZŁONKOSTWA

Przyłącz się! Każdy może zostać członkiem naszego Klubu - bez ograniczeń!

Proponujemy jedną składkę członkowską dla wszystkich - w przystępnej cenie!

Będąc Klubowiczem otrzymasz pakiet zniżek na wielu polach w Polsce

Spędzisz wolny czas w przyjaznej atmosferze, wśród pozytywnie nastawionych osób

Będziesz mógł brać udział w imprezach klubowych

Poprowadzimy Twój handicap, gdybyś chciał grać w turniejach i doskonalić umiejętności.

Zapewnimy Ci także dostęp do Akademii Golfa dla członków Klubu

Zapewnimy preferencyjne stawki na eventy golfowe oraz usługi świadczone przez Pole Golfowe Zawarcie

OPŁATY CZŁONKOWSKIE

Wysokość opłaty za kartę handicapową Polskiego Związku Golfa w 2023 r.

Junior/juniorka do 18 lat - 50 zł
Młodzież 19-26 lat - 100 zł
Dorośli 27-65 lat - 250 zł
Dorośli powyżej 65 lat - 200 zł

Opłaty członkowskie oraz opłaty za karty HCP PZG należy wpłacać na rachunek Inneko Sp. z o.o. BNP Paribas
91 1750 1149 0000 0000 4003 0778

Wniesienie opłaty członkowskiej jest zgodne z zaakceptowaniem regulaminu przetwarzania danych osobowych oraz RODO. Administratorem Twoich danych osobowych jest Inneko Sp. z o.o.

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

Aby zapytać o członkostwo w Klubie lub napisać do nas wiadomość, wypełnij poniższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Scroll to top